Виробниче навчання та виробнича практика учнівДержавна кваліфікаційна атестація

04 квітня 2022 року пройшов випускний іспит у групі № 9 з професії «Перукар (перукар-модельєр)» (майстер виробничого навчання Чаловка О.М.) на присвоєння кваліфікації перукар-модельєр. Здобувачі освіти другого курсу складали випускний іспит у два етапи: перший – виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки на платформі Classtime, другий – представляли для комісії дистанційно екзаменаційні роботи (презентації) – виконані на моделях жіночі зачіски у стилі ретро та чоловічі модельні стрижки.
За рішенням екзаменаційної комісії здобувачам освіти була присвоєна кваліфікація підвищеного розряду з професії III-го ступеня навчання перукар-модельєр.
Голова державної кваліфікаційної комісії Віра Панасівна Дегтяр, майстер перукарської і візажної справи салону краси «VsA», відзначила якісну підготовку учнів і запевнила, що такі спеціалісти завжди будуть мати попит на ринку праці.


Продовжуємо навчатися. Каталог робіт учнів 2 курсу на кваліфікацію перукар-модельєр:

Вручення дипломів здобувачам освіти на кваліфікацію перукар 1 го класу.10.12.2021 у групі №9 відбувся іспит на кваліфікацію пекур 1 класу. Членам кваліфікаційної комісії були представлені модельні сучасні чоловічі стрижки та жіночі вечірні зачіски.   Теоретична частина іспиту складалася з  тестових завдань. Здобувачі освіти можуть продовжувати творчу справу перукарів, розвиватися у даній сфері та приносити радість і задоволення своїм майбутнім клієнтам!


З 15 листопада по 09 грудня, учні проходять виробничу практику на підприємствах. Мета практики – відпрацювання практичних прийомів та навичок для отримання кваліфікації перукаря 1 класу. Основне завдання виробничого навчання в умовах виробництва – закріпити, удосконалити та розширити набуті учнями при вивчені в навчальних майстернях практичних умінь і навичок. 05.10. 2021 року відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine 2021 з компетенції «Перукарське мистецтво». Учасники конкурсу   виконували чоловічу салонну стрижку і укладання волосся з урахуванням особливостей зовнішності моделі та напрямку моди. Оцінювало роботу конкурсантів досвідчене журі з числа перукарів салонів краси та барбершопа міста Ужгорода за наступними критеріями: організація робочого місця, дотримання умов підготовки моделі, чистота виконання роботи, відповідність форми, ліній, техніки виконання стрижки та уклада. . Ганич Василь, учень групи №9, зайняв ІІ місце.

25.06. 2021 у групі №9 відбувся іспит на кваліфікацію пекур 2 класу. Членам кваліфікаційної комісії були представлені модельні чоловічі стрижки та жіночі зачіски.   Теоретична частина іспиту складалася з  тестових завдань. Здобувачі освіти можуть продовжувати творчу справу перукарів, розвиватися у даній сфері та приносити радість і задоволення своїм майбутнім клієнтам!Виробниче навчання у навчальному закладі 2021

Учні перукарі відпрацьовують основи миття та укладання волосся холодним і гарячим способами, стрижки волосся жіночі та чоловічі, опановують роботу з гарячим електроінструментом (плойки, праски, гофре) для укладання у зачіски. Улюблене накручування, формування локонів на довгому волоссі умовних клієнтів – одногрупників, запрошених друзів, моделей захоплює особливо, адже зачіски набувають цікавих елегантних форм.Виробнича практика учнів на підприємствах 2021

          Протягом квітня та травня учні групи № 9 з професії перукар (перукар – модельєр) проходять виробничу практику на робочих місцях згідно з укладеними договорами. Мета практики – відпрацювання практичних прийомів та навичок для отримання кваліфікації перукаря 1 та 2 класу. Основне завдання виробничого навчання в умовах виробництва – закріпити, удосконалити та розширити набуті учнями при вивчені в навчальних майстернях практичних умінь і навичок. 

          Учні під час виробничої практики виконують всі види перукарських послуг: модельні стрижки, вечірні зачіски та укладки, сучасні техніки фарбування волосся й процедури по його догляду, мають змогу працювати з професійною косметикою для волосся. А також вчаться працювати з клієнтами тому, що це важливий аспект роботи справжнього перукаря. 

          Майстр виробничого навчання регулярно проводять перевірку  учнів у салонах краси міста, де вони проходять виробничу практику, знайомляться з умовами праці, станом виконання вимог детальної програми практики, цікавляться відгуками роботодавців про знання, вміння та навички майбутніх перукарів. 
Немає коментарів:

Дописати коментар